Koleżanki i Koledzy !
Ponieważ nasza fundacja – Fundacja im Ireny Babińskiej nie uzyskała jeszcze statusu organizacji pożytku publicznego wesprzyjmy w tym roku swoja pomocą Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Fundacja ta zajmuje się szeroko pojętą pomocą dzieciom z chorobą nowotworową. To z inicjatywy Fundacja ludzie w całej Polsce zbierają środki na budowę Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Przyłączając się do działań na rzecz dotkniętych tą straszną chorobą dzieci pokazujemy współczującą, humanitarną, ludzką stronę Związku jako grupy ludzi – wspólnoty nie tylko interesów ale i idei. Włączając się w w akcje charytatywne takie jak ta budujemy pozytywny wizerunek „ludzi prokuratury”, którzy nie spoglądają li tylko przez pryzmat dobra „wąskiej grupy zawodowej”, a w ramach swoich możliwości gotowi są nieść pomoc innym, w szczególności chorym dzieciom.

Jak mawia poeta: „Kto ocalił choć jedno życie, ten ocalił cały świat”

Informacje na temat działalności fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową znajdziecie pod adresem: www.naratunek.org/
Fundacja Na Ratunek

Pliki do pobrania

Podziel się newsem: